Film Reklamowy

Opowiedz historię marki - pozwól się zapamiętać swoim klientom. ​

Film reklamowy to nie tylko promocja; to sztuka opowiadania historii, bliska kinowej narracji. Tworzymy filmy, które angażują emocjonalnie, budując długofalowy wizerunek Twojej firmy i zwiększając zaangażowanie odbiorców.

Dlaczego warto?

Nasze produkcje pozwolą Ci wyróżnić się pośród nudnej i powtarzalnej promocji konkurencji. Nie tylko zainteresują, ale pozwolą wpłynąć na postrzeganie twojej marki, prowadząc do wzrostu sprzedaży.

Przekształć widzów w stałych klientów.

Stwórzmy film, który zostanie zauważony. Skontaktuj się z nami i zacznij działać już teraz.

Odtwórz wideo

Korzyści ze współpracy:

1
Silna marka
Podkreślamy Twoją unikalność, tworząc wideo, które buduje i wzmacnia wizerunek Twojej firmy.
2
Większy Zasięg
Kreatywne reklamy wzbudzają zainteresowanie i pomagają dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.
3
Zwiększona Konwersja
Treści wideo bardzo często bezpośrednio wpływają na wzrost sprzedaży i konwersji.
4
Oszczędność Czasu
Zajmujemy się całym procesem twórczym, oszczędzając Twój cenny czas.
5
Profesjonalny Wygląd
Dzięki naszym umiejętnościom Twoje materiały wideo będą wyglądać profesjonalnie i nowocześnie.
6
Łatwa Współpraca
Zapewniamy płynny i bezstresowy proces współpracy od początku do końca projektu.

Jak wygląda współpraca?

 1. Kontakt

  Wystarczy prosta wiadomość, w której krótko opiszesz swoje potrzeby czy pomysł na projekt. Jesteśmy tu po to aby doradzić Ci na każdym kroku i stworzyć film, z którego będziemy dumni!

 2. Spotkanie

  Na tym etapie spotykamy się stacjonarnie lub zdalnie, aby przedyskutować wszystkie kwestie projektu. Ustalamy szczegóły związane z produkcją, po czym przygotowujemy kosztorys.

 3. Konspekt

  Jeśli wszystkie szczegóły zostały ustalone, a kosztorys zaakceptowany, zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy kreatywnej, tworząc koncepcję filmu. Spisujemy konspekt, który opisuje treść wizualną i słowną reklamy. Wszystkie decyzje na bieżąco z Tobą konsultujemy!

 4. Realizacja

  Ustalamy termin nagrań i pakujemy się na nagrania! To etap, w którym do gry wchodzi ciężki sprzęt, a my przenosimy treść ze stron scenariusza na rzeczywistość. Światła, kamera, akcja!

 5. Montaż

  To tutaj dzieje się magia filmu. Nasz montażysta skleja ze sobą wszystkie sceny, szlifując każdy dźwięk i kadr. To moment, w którym wszystkie dotychczasowe działania nabierają kształtu właściwej reklamy.

 6. Kolaudacja

  Po ukończonym montażu wysyłamy projekt, abyś mógł sprawdzić, czy każdy element filmu jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli nie, wprowadzamy zasugerowane przez Ciebie poprawki.

 7. Koniec

  To już koniec! Film jest już oglądany przez Twoich przyszłych klientów.

Nasze referencje:

Co o nas mówią?

Planujemy wspólnie z dużym wyprzedzeniem, rozmawiamy zawsze do momentu, aż obie strony rozumieją koncepcje i core danego projektu. Ekipa nie zaczyna pracy bez "wgryzienia" się w klienta i to jest dla mnie duża wartość.

Polecam ze względu na profesjonalizm i prowadzenie za rękę w procesie produkcji filmowej. Od planowania przez dzień zdjęciowy po gotowy film.

Rafał Poza Skryptem

Polecam ze względu na profesjonalne podejście, komunikatywność i konkurencyjną cenę.

Zlecone montaże zostały zrealizowane w terminie, a poprawki wprowadzone były starannie i zgodnie z zaleceniami. Sukcesem zakończyła się również stylistyczna i merytoryczna integracja nadesłanych materiałów z większą całością.


Marek Mediakraft / TimeGhost

Elastyczność, cierpliwość, fajny klimat współpracy, który służy zwłaszcza tym osobom, które spinają się przed kamerą (jak ja). Mam porównanie i poprzednia ekipa była nieporównywalnie gorsza pod tym względem.

Zdecydowanie polecam - oprócz ładnego montażu Ci ludzie to bardzo kreatywni filmowcy.Karol Poza Skryptem

Podczas pracy z młodzieżą cenimy sobie kreatywność i nieszablonowe podejście. Dokładnie to samo dostaliśmy przy współpracy z Horizon Reverse. Uchwycone niepowtarzalne momenty, złożone w dynamicznym montażu sprawiają, że do filmu chce się wracać!

Profesjonalizm ekipy pozwolił nam również zająć się w pełni organizacją eventu bez obaw o sfinalizowanie nagrania.

Agata Sempre a Frente

Zróbmy razem film!

Napisz do nas!

Telefon

536 884 330 – Robert

503 396 850 – Mateusz

E-mail

kontakt@horizonreverse.com

Sprawdź nasze social media!

Wystarczy krótki opis!

FAQ

Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Każdy projekt jest inny, stawia inne wyzwania, angażuje różną liczbę ludzi, a przede wszystkim czas pracy zależny jest od rozmachu projektu. Dlatego darmową wycenę przygotowujemy po wstępnych rozmowach.

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania produkcji. Każdy projekt stawia różne wyzwania, dlatego dopiero po wstępnych rozmowach jesteśmy w stanie przewidzieć czas produkcji wideo.

Oczywiście! Produkujemy wideo od A do Z. Zajmujemy się całą produkcją wideo. Jeśli projekt wymaga zaangażowania większej liczby osób niż nasz skład, współpracujemy z wieloma utalentowanymi specjalistami w branży.

Według badań wyzowl [link] 91% biznesów używa wideo jako głównego narzedzia marketingowego, a 90% zapytanych marketerów potwierdziło, że wideo zwiększyło wskaźnik rentowności firmy. Wiele badań przeprowadzanych od lat wskazuje, że to wideo marketing jest najefektywniejszą formą reklamy!

Wystarczy, że napiszesz. Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces produkcji filmowej nie jest oczywisty dla każdego. Dlatego jesteśmy nie tylko rzemieślnikiem, ale też kompanem w tworzeniu projektu, z którego chcemy być dumni tak samo jak Ty!

Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie: napisz do nas! Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji!