O nas

Poznaj twórców emocji z Horizon Reverse

Nasz zespół to zbiór osobowości – od scenarzystów po dźwiękowców. Każdy z nas wnosi cząstkę siebie do naszych projektów.

Łączy nas pasja do opowiadania językiem filmu.

Odkryj, co nas inspiruje, jakie mamy doświadczenie i jak możemy wykorzystać nasze umiejętności, by pomóc Twojej historii ożyć.

Robert 3
Czy wiesz, że...

Robert to niespożyta energia i prawdopodobnie kiedy dzwonisz z pytaniem o projekt, wykonuje kolejny półmaraton, krążąc po domu z telefonem przy uchu?

Robert
Kłysz

Hej! Jestem Robert, moim największym osiągnięciem jest zebranie tej szalonej ekipy filmowej, która na codzień zaskakuje i inspiruje. Uwielbiam wszystko, co nietypowe i wyjątkowe – od niekonwencjonalnego kina po dźwięki undergroundowych scen.

Moje serce bije w 24 klatkach na sekundę – kamery i rejestracja obrazu to mój żywioł. Od zawsze fascynuje mnie sposób, w jaki możemy tworzyć zupełnie nową rzeczywistość za pomocą obrazu.

Kiedy nie gonię za idealnym ujęciem, tworzę światy z wyobraźni – scenariusze filmowe czy opowieści do papierowych gier RPG.

Robert 2
Mateuz 1

Mateusz Chazan

Od dziecka chciałem być reżyserem – skończyłem więc studia prawnicze! Zaskakujące? O to właśnie chodzi w filmie. A dzięki zamiłowaniu do historycznej przeszłości, udaje mi się łączyć nieposkromioną kreatywność z twardym stąpaniem po ziemi.

Na planie filmowym to ja krzyczę „Akcja!”, a poza planem, kiedy nikt nie patrzy, uparcie szukam twórczych rozwiązań, których jeszcze nie było. 

Jestem też nałogowym poszukiwaczem sensu, logiki i emocji. A to najlepiej wychodzi na montażu.

Mateusz 3
Czy wiesz, że...

klawiatura montażowa Mateusza składa się w 30% z okruszków kakaowych herbatników?

Magda 1
Czy wiesz, że...

Magda to prawdziwa dusza artystyczna? Nie tylko potrafi kreować obrazy w technice cyfrowej, ale także za pomocą klasycznego malarstwa czy technik pokrewnych!

Magdalena
Markiewicz

Hej! Jestem tu osobą odpowiedzialną za warstwę wizualną Waszych projektów. Moja praca to nie tylko uchwycenie piękna, ale także narracja, która ukrywa się w głębi każdego kadru. Każdy dzień pracy to dla mnie podróż w świat wyobraźni i emocji, która daje mi ogromną satysfakcję i radość z tego, co robię!

Za kamerą jestem niczym szalony naukowiec, który co chwila na nowo odkrywa świat i dostrzega coraz to lepsze pomysły na ujęcia.

Montaż filmowy pokochałam, ponieważ mój cel to nie tylko uwiecznianie rzeczywistości, ale także przemieszanie jej z moją własną kreatywnością, tworząc coś zupełnie nowego i niezwykłego.

Magda 2
Bartek 2

Bartłomiej Matla

Jestem Bartek, foniczny alchemik, który zwykłe dźwięki potrafi zamienić w czyste złoto dla uszu. Moja przygoda z dźwiękiem zaczęła się od pierwszego uderzenia w struny gitary. Dzisiaj, nagrywam, gram, udźwiękawiam, komponuję. Jestem wszędzie tam gdzie poniosą mnie fale dźwiękowe!

Nie tylko dźwięk filmowy leży w moim zasięgu – współpracuję również z twórcami podcastów, pomagając im nadać swoim rozmowom i historiom wyjątkowy dźwiękowy klimat. Niekiedy również zbaczam ze swojej filmowej ścieżki i wkraczam na scenę lub za jej stery jako technik lub realizator dźwięku, światła czy multimediów!

Bartek 600x900
Czy wiesz, że...

Bartek w swojej karierze zdobył wiele ksywek, a jego pierwszą i najbardziej enigmatyczną jest „Bukszpan”?

Konrad 1
Czy wiesz, że...

Konrad swoją pasję do filmu i koloru zgłębia również na kanałach YouTube i TikTok?

Konrad Walachniewicz​

Od zawsze interesował mnie obraz i kolor. Zaczynałem od rysowania i malowania, aż dotarłem do formy wizualnej, która pochłonęła mnie najbardziej – filmu. Poza czerpaniem przyjemności z przeżywania historii, uwielbiam patrzeć na to, co dzieje się pod oraz na powierzchni obrazu filmowego. Jaka była geneza jego stylu oraz w jaki sposób oddziałuje na widza. Jak to przekłada się na moją pracę?

Jako kolorysta dbam o techniczny aspekt obrazu – pilnuję spójności kolorów i światła z kadru na kadr, z sekwencji na sekwencje. Ale we współpracy z resztą ekipy, staram się zbudować za pomocą koloru dodatkową warstwę opowieści, kreować atmosferę i podkreślać odpowiednie emocje. Przekazywać to, co jest niewypowiedziane.

Konrad 2

Nasze referencje:

Co o nas mówią?

Planujemy wspólnie z dużym wyprzedzeniem, rozmawiamy zawsze do momentu, aż obie strony rozumieją koncepcje i core danego projektu. Ekipa nie zaczyna pracy bez "wgryzienia" się w klienta i to jest dla mnie duża wartość.

Polecam ze względu na profesjonalizm i prowadzenie za rękę w procesie produkcji filmowej. Od planowania przez dzień zdjęciowy po gotowy film.

Rafał Poza Skryptem

Polecam ze względu na profesjonalne podejście, komunikatywność i konkurencyjną cenę.

Zlecone montaże zostały zrealizowane w terminie, a poprawki wprowadzone były starannie i zgodnie z zaleceniami. Sukcesem zakończyła się również stylistyczna i merytoryczna integracja nadesłanych materiałów z większą całością.


Marek Mediakraft / TimeGhost

Elastyczność, cierpliwość, fajny klimat współpracy, który służy zwłaszcza tym osobom, które spinają się przed kamerą (jak ja). Mam porównanie i poprzednia ekipa była nieporównywalnie gorsza pod tym względem.

Zdecydowanie polecam - oprócz ładnego montażu Ci ludzie to bardzo kreatywni filmowcy.Karol Poza Skryptem

Podczas pracy z młodzieżą cenimy sobie kreatywność i nieszablonowe podejście. Dokładnie to samo dostaliśmy przy współpracy z Horizon Reverse. Uchwycone niepowtarzalne momenty, złożone w dynamicznym montażu sprawiają, że do filmu chce się wracać!

Profesjonalizm ekipy pozwolił nam również zająć się w pełni organizacją eventu bez obaw o sfinalizowanie nagrania.

Agata Sempre a Frente

Zróbmy razem film!

Napisz do nas!

Telefon

536 884 330 – Robert

503 396 850 – Mateusz

E-mail

kontakt@horizonreverse.com

Sprawdź nasze social media!

Wystarczy krótki opis!