Film Produktowy

Twój produkt musi wywoływać emocje! Przekaż je za pomocą wideo.

Przedstaw swój produkt w zupełnie nowym świetle – poprzez emocje, które wywołuje u użytkowników. Wykorzystując moc obrazu, światła i dźwięku, docieramy nie tylko do racjonalnych, ale i emocjonalnych potrzeb klienta.

Dlaczego to działa?

Emocjonalne podejście do prezentacji produktu pozwala na głębsze zaangażowanie odbiorców i budowanie trwałych relacji. To nie tylko pokazuje, co oferujesz, ale jak Twój produkt wpływa na życie klientów.

Niech Twoje produkty opowiedzą swoją historię!

Skontaktuj się z nami, aby stworzyć film, który zwiększy sprzedaż Twoich produktów.

Odtwórz wideo

Korzyści ze współpracy:

1
Wyróżnienie Twojego produktu
Tworzymy unikalne wizualne opowieści, które pomagają Twojemu produkcie wyróżnić się na tle konkurencji.
2
Tworzenie pozytywnych skojarzeń
Nasze reklamy tworzą pozytywne skojarzenia z Twoim produktem, co wpływa na decyzje zakupowe.
3
Budowanie Świadomości Marki
Efektywne i angażujące reklamy przyczyniają się do wzrostu świadomości marki wśród odbiorców.
4
Emocjonalne Połączenie
Tworzymy reklamy, które trafiają w serca odbiorców, przez co budują głęboką emocjonalną więź z Twoim produktem.
5
Wizualna Narracja
Nasze reklamy są wizualnymi opowieściami, które opowiadają historię Twojego produktu, tworząc trwałe obrazy w umysłach widzów.
6
Stymulowanie Zmysłów
Stosujemy techniki, które angażują nie tylko wzrok, ale także inne zmysły, sprawiając, że odbiorcy mogą niemal "doświadczyć" Twojego produktu.

Jak wygląda współpraca?

 1. Kontakt

  Wystarczy prosta wiadomość, w której krótko opiszesz swoje potrzeby czy pomysł na projekt. Jesteśmy tu po to aby doradzić Ci na każdym kroku i stworzyć film, z którego będziemy dumni!

 2. Spotkanie

  Na tym etapie spotykamy się stacjonarnie lub zdalnie, aby przedyskutować wszystkie kwestie projektu. Ustalamy szczegóły związane z produkcją, po czym przygotowujemy kosztorys.

 3. Konspekt

  Jeśli wszystkie szczegóły zostały ustalone, a kosztorys zaakceptowany, zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy kreatywnej, tworząc koncepcje filmu. Spisujemy konspekt, który opisuje treść wizualną i słowną reklamy. Wszystkie decyzje na bieżąco z Tobą konsultujemy!

 4. Realizacja

  Ustalamy termin nagrań i pakujemy się na nagrania! To etap, w którym do gry wchodzi ciężki sprzęt, a my przenosimy treść ze stron scenariusza na rzeczywistość. Światła, kamera, akcja!

 5. Montaż

  To tutaj dzieje się magia filmu. Nasz montażysta skleja ze sobą wszystkie sceny, szlifując każdy dźwięk i kadr. To moment, w którym wszystkie dotychczasowe działania nabierają kształtu właściwej reklamy.

 6. Kolaudacja

  Po ukończonym montażu wysyłamy projekt, abyś mógł sprawdzić, czy każdy element filmu jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli nie, wprowadzamy zasugerowane przez Ciebie poprawki, abyśmy wszyscy mogli być dumni ze wspólnej pracy.

 7. Koniec

  To już koniec! Film jest już oglądany przez Twoich przyszłych klientów.

Nasze referencje:

Co o nas mówią?

Planujemy wspólnie z dużym wyprzedzeniem, rozmawiamy zawsze do momentu, aż obie strony rozumieją koncepcje i core danego projektu. Ekipa nie zaczyna pracy bez "wgryzienia" się w klienta i to jest dla mnie duża wartość.

Polecam ze względu na profesjonalizm i prowadzenie za rękę w procesie produkcji filmowej. Od planowania przez dzień zdjęciowy po gotowy film.

Rafał Poza Skryptem

Polecam ze względu na profesjonalne podejście, komunikatywność i konkurencyjną cenę.

Zlecone montaże zostały zrealizowane w terminie, a poprawki wprowadzone były starannie i zgodnie z zaleceniami. Sukcesem zakończyła się również stylistyczna i merytoryczna integracja nadesłanych materiałów z większą całością.


Marek Mediakraft / TimeGhost

Elastyczność, cierpliwość, fajny klimat współpracy, który służy zwłaszcza tym osobom, które spinają się przed kamerą (jak ja). Mam porównanie i poprzednia ekipa była nieporównywalnie gorsza pod tym względem.

Zdecydowanie polecam - oprócz ładnego montażu Ci ludzie to bardzo kreatywni filmowcy.Karol Poza Skryptem

Podczas pracy z młodzieżą cenimy sobie kreatywność i nieszablonowe podejście. Dokładnie to samo dostaliśmy przy współpracy z Horizon Reverse. Uchwycone niepowtarzalne momenty, złożone w dynamicznym montażu sprawiają, że do filmu chce się wracać!

Profesjonalizm ekipy pozwolił nam również zająć się w pełni organizacją eventu bez obaw o sfinalizowanie nagrania.

Agata Sempre a Frente

Zróbmy razem film!

Napisz do nas!

Telefon

536 884 330 – Robert

503 396 850 – Mateusz

E-mail

kontakt@horizonreverse.com

Sprawdź nasze social media!

Wystarczy krótki opis!

FAQ

Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Każdy projekt jest inny, stawia inne wyzwania, angażuje różną liczbę ludzi, a przede wszystkim czas pracy zależny jest od rozmachu projektu. Dlatego darmową wycenę przygotowujemy po wstępnych rozmowach.

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania produkcji. Każdy projekt stawia różne wyzwania, dlatego dopiero po wstępnych rozmowach jesteśmy w stanie przewidzieć czas produkcji wideo.

Oczywiście! Produkujemy wideo od A do Z. Zajmujemy się całą produkcją wideo. Jeśli projekt wymaga zaangażowania większej liczby osób niż nasz skład, współpracujemy z wieloma utalentowanymi specjalistami w branży.

Według badań wyzowl [link] 91% biznesów używa wideo jako głównego narzedzia marketingowego, a 90% zapytanych marketerów potwierdziło, że wideo zwiększyło wskaźnik rentowności firmy. Wiele badań przeprowadzanych od lat wskazuje, że to wideo marketing jest najefektywniejszą formą reklamy!

Wystarczy, że napiszesz. Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces produkcji filmowej nie jest oczywisty dla każdego. Dlatego jesteśmy nie tylko rzemieślnikiem, ale też kompanem w tworzeniu projektu, z którego chcemy być dumni tak samo jak Ty!

Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie: napisz do nas! Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji!